Turystyka

Apartament Mechelinki – spokojna lokalizacja w uroczej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działająca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można doskonale spędzić czas wolny albo delegację.

Najważniejsze atuty, motywujące do tego, by zarezerwować tutaj miejsca to: modernizm, wygoda, pełne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, możliwość wynajęcia o każdej porze roku oraz konkurencyjna cena.

Takie plusy sprawiają, że możliwość zamieszkania jest warta uwagi. Duże mieszkanie zmieści 8 osób. Metraż mieszkania wynosi 108 metrów kwadratowych. Sporym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi pięćdziesiąt sześć metrów kwadratowych. W mieszkaniu jest udostępnione bezpłatne WiFi, na co wiele przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawnie działająca klimatyzacja wzmacnia wygodę. Kuchnia jest świetnie wyposażona, co pozwala nieskrępowanie przygotowywać posiłki oraz poczuć się jak w swoim domu.

Doskonałe wrażenie robi na dodatek unowocześniona łazienka. Pobyt wynosi osiemset złotych na dzień, co jest atrakcyjne cenowo, rozpatrując standardy apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamykanym na pilota.

Można też skorzystać ze schowka na rowery. Oznacza to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile dokładnie tak jak zamierzano i nie czuć się ograniczonym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i domach wypoczynkowych jest to zapewnione. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami także można nawiązać szybko. Lokal z trzema sypialniami dedykowany jest osobom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje obojętna. I to zyskają.