Sport

Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy i do badmintona Yonex

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety do tenisa marki Yonex wybierane są tak samo przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka projektuje oraz dystrybuuje trzy główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort gry oraz siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów oraz ma idealną rotację. Rakiety z dwóch kolekcji, jak i pozostały katalog produktów jakim jest tenis polska można zakupić w sklepie polskiego dystrybutora w atrakcyjnej kwocie.

Kiedy ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chciałby kupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę takiej marki kupuje po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się zdecydować. Cechy rakiety mogą też omawiać z kupującym pracownicy sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Scharakteryzowane są użyte w nich techniki oraz można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy używają ich na co dzień.

Yonex to firma rozpoznawalna też z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego producenta mogą mieć pewność, że podwyższą własne umiejętności na korcie. Sprzedawane rakiety napinane są z optymalną siłą. Oferowane serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały wykonania rakiet są solidne i z tego względu konsumenci mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i podzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, czy profesjonalnie. Zawsze znajdzie akcesoria dobrane do umiejętności i nawyków gry.