Turystyka

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów

Oferta indywidualnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów powoduje, że obiekt ma sporo pozytywnych opinii. Można na przykład zdecydować się tutaj na zorganizowanie wesela na przestronnej sali.

Świetne widoki, jakie otaczają zajazd Olsztyn i idealna otoczka tak doniosłej uroczystości będą zapewnione. Zajazd u Hermanów ulokowany jest 12 kilometrów od Częstochowy, dlatego wielu przedsiębiorców z tego miasta zdecydowanych jest w tym obiekcie na organizację spotkań biznesowych. Wtedy sala jest przystosowana do ich potrzeb. Na dodatek, w miejscu takim zorganizowane są biesiady, imprezy plenerowe i spotkania integracyjne. Restauracja może zmieścić stu czterdziestu osób.

Położenie blisko XIV wiecznego zamku jest dużym ułatwieniem. Sala weselna ma klimatyzację wobec czego goście na przeróżnych imprezach okolicznościowych mogą poczuć się tutaj wygodnie. Na ogrodzonym terenie zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na stronie zajazdu można sprawdzić galerię zdjęć a także przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z wyjątkowo uroczych miejsc w Polsce. Piękne szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne wrażenie pejzaże – to warta polecenia baza wycieczkowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to rejon atrakcyjny historycznie i geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to tylko główne walory. Do rezerwowania pokoju w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają dobre opinie wszystkich gości. Nocleg w obiekcie przeznaczony jest dla 19 osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzają gościom kierunek wycieczek podróżnym. Jeżeli ktoś chciałby rezerwować pobyt może to robić za pomocą strony lub dzwoniąc.