Inne

Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń oraz wad w obrębie układu krążenia i serca. Kardiolog najpierw zapisuje na odpowiednie badania, a później wdraża terapię. Doświadczeni specjaliści do pacjentów podchodzą indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi realizowane w placówce odnoszą się do kardiologii inwazyjnej. Opiera się ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz leczenie schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie oraz ciągle rozwijający umiejętności eksperci, mający doświadczenie w leczeniu najmłodszych, dorosłych oraz sportowców. Do specjalistów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W placówce można korzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że pacjenci mogą wrócić prędko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Harmonogram leczenia jest regularnie kontrolowany i kiedy to potrzebne, modyfikowany. Lekarze do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie i to wzbudza ufność.