Turystyka

Przelot na paralotni jako ekologiczna forma spędzania wolnego czasu

Opcja przeżycia wspaniałej odbywającej się w powietrzu historii w Rewalu, a więc przelot paralotnią jest tym, co na pewno zostanie pamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto miał takie marzenia na pewno kiedy tylko się na to decyduje, będzie pewien, że podejmuje właściwą decyzję. Zespół z pasją z długoletnim doświadczeniem, który przygotuje paralotnie Rewal dba o to, aby wszyscy, którzy korzystają z przelotu na paralotni byli maksymalnie zadowoleni. Szczególnie kiedy ktokolwiek z tej możliwości korzysta pierwszy raz, może zapamiętać to na wyjątkowo długo. Lot na paralotni organizowany jest na perfekcyjnie wykonanym startowisku, na klifie między Rewalem a Trzęsaczem.

Szczegóły dotyczące przygotowania się a także do tego, w jaki sposób odbywa się lot podane są na stronie internetowej. Można także odnaleźć informacje do kontaktu, co pozwoli bezzwłocznie umówić się na przelot. Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu i w Trzęsaczu oraz będzie chciał robić coś alternatywnego do standardowego wypoczynku na świeżym powietrzu, bezsprzecznie poczuje się lepiej, kiedy będzie zdecydowany na lot na paralotni.

Wystarczy skierować się na wskazane stanowisko i gdy będzie się już na klifie, wyszukać biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To znaki do rozpoznania marki, która organizuje przeloty. Później nie pozostaje nic innego jak jedynie wpisać się na lot i czekać na miejsce w kolejce. Oczywiście, zawsze na lot można zapisywać się wcześniej. Istotne natomiast jest to, by mieć na względzie, że przeloty mają miejsce jedynie wtedy, gdy panują sprzyjające czynniki pogodowe.

Osoby, które przygotowują przeloty to doświadczeni piloci, którzy gwarantują bezpieczeństwo lotu. Osoby które się tym interesują od razu dowiedzą się wszystkiego, co je zainteresuje, jednocześnie z tym ile będzie kosztować przelot. Kwota obejmuje pakiet ubezpieczeniowy oraz film wideo kamerą GOPRO Full HD. Przeloty są przygotowane wyjątkowo rzetelnie oraz dzięki temu również są rekomendowane.