Turystyka

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA

Główne zestawy do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać równocześnie doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych kompletów jest zaprezentowany, a więc nikt nie będzie mieć kłopotów z wybraniem tego, czego potrzebuje. Każdy z tych zestawów zapewnia pełne pole widzenia pod wodą. Wszystkie modele zaprojektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacje jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór który zapobiega przedostawaniu się do maski wody w czasie zanurzenia. Wyjątkowo użyteczny jest także zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego jest wykonana maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest też tworzywem miękkim i elastycznym, czyli dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, ponieważ to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w ten sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają doskonałą widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych kolorach. Fajka i ustnik w kompletach też zrobione są z silikonu. Element taki zrobiony jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika taka odpowiada za zachowanie suchości nawet w czasie pełnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i w rezultacie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technika multi – flex daje pewność idealnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są gwarancją efektywnego nurkowania. Całość jest zaprojektowana tak, by podczas podróży zajmowała mało miejsca. Zestawy TUSA najbardziej natomiast rozpoznawalne z tego, że są bardzo wydajne w trakcie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa pozytywnie na napęd, wydajność oraz przenoszenie mocy. W punkcie sprzedaży można także zaopatrywać się w akcesoria do nurkowania, aby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.