Turystyka

System XTRACK: kompleksowe zarządzanie paliwem

System XTRACK gwarantuje wszechstronne zarządzanie gospodarką paliwową. Możliwa jest dzięki niemu całkowita kontrola obiegu paliwa razem z rozliczeniem jego zużycia. Spore atuty, przekładające się bezpośrednio na nieskomplikowane wykorzystanie to: rozbudowana konstrukcja, zachowanie elastyczności oraz wzorowa integracja z innymi urządzeniami XTRACK. Z tego powodu taka kompleksowa platforma IT nadaje się wzorcowo do dostosowania do wymagań danej firmy.

Moduły można wdrażać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak będzie rozwijało się przedsiębiorstwo. Uzgodnienia w takim zakresie dla każdej firmy są indywidualne, czyli nikt nie będzie mieć kłopotu z dostosowaniem właściwego rozwiązania. Wyroby, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. System terminal XTrack jest precyzyjnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma trudności z tym, by wyselekcjonować to, co spełni jego oczekiwania.

Monitoring paliwa w firmie będzie wzorowy i o ile właściciele widzą, że dotychczasowo nie mieli stosownych narzędzi w tym temacie, to aktualnie mogą decydować się na tak opłacalne rozwiązania. Zbiorniki z kontrolowaniem wglądu umożliwiają identyfikację tankującego oraz kontrolowanie poziomu paliwa.

Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest również w sporo pozostałych opcji. Specjalne kamery do zbiorników oraz narzędzia takie jak Titan Access dają gwarancję, że paliwo znalazło się bezpośrednio tam, gdzie miało. Użyteczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, posiadający sondę z dostępem do Internetu sprawdzi się tak samo dobrze. Właściciel firmy może na bieżąco sprawdzić, co dzieje się we wszystkich zbiornikach, robiąc użytek z czujniki poziomu paliwa. Dzięki nowoczesnej technologii GPRS jaka uwzględniona jest w binmonitorze można także bezproblemowo sprawdzać bieżący stan zapełnionego pojemnika.